072-3255432
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

צוות המרפאה

 
רופאי שיניים מנוסים ומקצועיים מבצעים ב - FAMILY DENTAL CENTER את כל הטיפולי השיניים. לצוות הנהדר שלנו, יש גישה נעימה וסבלנית כלפי כל מטופל ומטופלת, מה שהופך את הטיפול אצלנו לחוויה מהנה וחיובית.
 
 
 
ד"ר אבו סאלח מועתז
 
 

ד"ר אבו סאלח מועתז

 

הבעלים - אסתטיקה דנטלית, שתלים ויישור שיניים

 
סיים את לימודיו באוניברסיטת דמשק בפקולטה לרפואת שיניים בשנת 2000. לאחר מכן עבר התמחות ביישור שיניים (אורתודונטיה). בהמשך התקבל לבי"ח רמב"ם בחיפה, להתמחות על בתוכנית קלינית בטיפול אורתודנטי.

במשך השנים עבד במקביל במספר מרפאות פרטיות בצפון הארץ, ועבר השתלמויות ביישור שיניים, שתלים בשיטות מודרניות וממוחשבות, רפואת שיניים אסתטית, שתלים דנטליים ושיקום הפה, רפואת שיניים לילדים עם גז צחוק ועוד. כמו כן הרצה במכללה לשינניות בחיפה, וכיום ממשיך להרצות ולשמש כחבר במכון ללימודי המשך ברפואת שיניים בחיפה.

לאורך השנים צבר ניסיון רב עד שהחליט לפתוח מרפאה פרטית רב תחומית משלו במג'דל שמס, שאותו הוא מנהל.
 
 
 
 
 
 
ד"ר אבו סאלח באסם
 
 

ד"ר אבו סאלח באסם

 

רפואת ילדים וטיפולי שורש

 
ד"ר אבו סאלח השלים את לימודיו באוניברסיטת דמשק (D.M.D) בשנת 2009. הוא עוסק ברפואת שיניים מזה 9 שנים. בתקופה הזו ניהל מרפאה פרטית, מונה במנהל רפואי למרפאת תאגיד, וכרגע עובד במרכז הרפואי למשפחה הממוקם ברמת הגולן. במהלך השנים צבר ניסיון רב ועבר הכשרה מקצועית ברפואת ילדים ובטיפולי שורש.
 
 
 
 
 
 
ד"ר אדהם פ. אלדין
 
 

ד"ר אדהם פ. אלדין

 

מנהל המרפאה, רפואת ילדים, כירורגיה ואסתטיקה דנטלית

 
ד"ר אדהם סיים ב- 2008 את לימודיו באוניברסיטת דמשק, מנהל את המרכז הרב תחומי לרפואת השיניים משנת 2009 ועד היום (Family dental center Dr.Moataz). במשך השנים עבר קורסים מתקדמים בתחומי ילדים, כירורגיה ואסתטיקה. כמו כן ביצע טיפולי פה ולסת בבית החולים פוריה היחידה לטיפול בילדים 2012-2015 .
 
 
 
 
 
 
ד"ר חנאן ספדי-ווילי
 
 

ד"ר חנאן ספדי-ווילי

 

רפואת שיניים לילדים, גז צחוק, טיפולים משמרים ומחלות חניכיים

 
ד"ר חנאן סיימה את לימודיה באוניברסיטת תל אביב בתחום רפואת השיניים. השתתפה במחקר בנושאים מאפיינים קליניים, הטיפול והסיבוכים הקשורים בשיניים עודפות (Clinical and radiographic features of supernumerary teeth and treatment) שהתפרסם בעיתון JADA - The Journal of the American Dental Association. ברשותה ניסיון עשיר ברפואת שיניים לילדים כולל גז צחוק וניסיון רב בטיפולים משמרים ובמחלות חניכיים.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
צוות המרפאה ישמח לעמוד לשירותכם. צרו קשר עוד היום לתיאום בדיקה במרפאה: 072-3255432.
 
 
אבו סאלח מועתז צוות