072-3255432
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

טיפולים

 
 

הלבנת שיניים בלייזר

 
הלבנת שינים בלייזר היא הפתרון המושלם לכל מי שחולם על חיוך בוהק ולבן ומחפש מענה מהיר. כדי לבדוק אם אתם יכולים לעבור את התהליך, הרופא יבדוק את מצב החניכיים שלכם, אם יש חשיפה של שורש השן וכדומה. התהליך מתחיל מניקוי שיניים, מריחת ג'ל הלבנה מיוחד עם הידרוגן פרוקסייד, ולאחר מכן אור לייזר מיוחד אשר גורם לג'ל לחדור לתוך אמייל השן. הג'ל מסיר כתמים שנוצרו על השיניים כתוצאה מעישון, לגימת קפה ותה או משקאות ממותקים וכדומה. התהליך נמשך כשעה והתוצאה מתקבלת באופן מיידי, ונשמרת לתקופה שנעה בין מספר חודשים ועד למספר שנים.
 
 
 

יישור שיניים אינויזליין

 
השיניים שלהן משפיעות על המראה שלנו ועל יכולתנו לדבר ולאכול. לכן, יישור שיניים חיוני עבורנו מבחינה אסתטית, אך לא פחות חשוב – גם כדי שנוכל לתפקד באופן תקין ביומיום וכדי שנוכל לשמור על היגיינת הפה ולהימנע מסיבוכים רפואיים. כיום יישור שיניים הופך למבוקש יותר ויותר, הודות ליעילותו, למחירו שפוחת בשנים האחרונות וגם בזכות הטכנולוגיה שמאפשרת לעבור את התהליך, בלי שאף אחד יבחין בכך, גם בגיל מבוגר.
 
השיטות המקובלות כיום ליישור שיניים הן: סמכים ממתתכת ("קוביות"), סמכים מיוחדים שננעלים ב"דלת" חד כיוונית (שיטת Damon), סמכי פלסטיק שקופים או מחרסינה, סדרת קשתיות שקופות (אינויזליין) וסמכים פנימיים (יישור שיניים פנימי / לינגואלי) ויישור שיניים דמון. ניתן להתחיל את הטיפול לאחר בקיעה מרבית השיניים הקבועות, וכשניתן לסמוך על הילד שישמור על ניקוי יסודי של השיניים.
 
 
 

ציפוי שיניים לימינייט (Laminate) / ציפויי חרסינה לשיניים

 
על מנת לתקן את המראה של השיניים, במקרה בו הו נסדקו, נשברו או הוכתמו, ניתן להדביק ציפוי שיניים מיוחד ודקיק, שעשוי מפורצלן ומחליף את האמייל שאבד לשן. הפורצלן הוא חומר חזק, עמיד בפני חומרים כימיים, קשה ובעל מראה ששקוף וזגוגי. ההדבקה מתבצעת באמצעות חומר כימי.
 
אם רוצים לעבור ציפוי למינייט צריכים להתקיים מספר תנאים: צריך להיות לכם מבנה שיניים מינימלי שיאפשר את הדבקת הלמינייט, החניכיים חייבות להיות סימטריות ושיהיו לכם היקפים שיהוו בסיס ומסגרת תואמת כדי שתצא תוצאה אסתטית יפה. טכנאי מעבדה מנוסה ומקצועי יוכל ליצור למיניייט שיאפשר לשנות את מצב השן, צורתה, גודלה והצבע שלה.
 
 
 

שתלים דנטליים

 
בהשוואה לתותבות, השתלת שיניים היא עמידה יותר ומאפשר ליהנות מפתרון קבוע ואסתטי של מנשך שיניים תקין במקרה של אובדן שיניים הנובע מריקבון, הזנחה או טראומה. מדובר במקבעים קטנים מטיטניום ששמים בתוך עצם הלסת העליונה או התחתונה בהליך כירורגי פשוט, ומעליהם שמים כתרים, כדי להשיב את המראה האסתטי ואת התפקוד של השיניים החסרות.
 
לצורך השתלת שיניים חשוב שהמצב הבריאותי הכללי יהיה טוב, היגיינת הפה תהיה טובה מספיק ושיהיה נפח עצם איכותי (במידה והוא לא מספק, ניתן לחדשו באמצעות השתלת עצם). לאחר ההשתלת מבצעים תהליך של שיקום שנמשך בין 8-14 שבועות, אך ניתן גם לעבור הליך מהיר יותר באמצעות שיטת all on 4 או בהעמסה מיידית לאחר עקירות שיניים (השתלת שיניים ביום אחד).
 
 
 

תחומי טיפול נוספים

 
המרפאה שלנו מציעה עוד מגוון רחב של טיפולים, כגון:
 
 
  • טיפולי חניכיים בלייזר
  • צילום שיניים דיגיטלי
  • גז צחוק
  • ועוד
 
 
 
  • טיפולי חניכיים בלייזר
  • צילום שיניים דיגיטלי
  • גז צחוק
  • ועוד
 
 
 
 
 
 
צרו קשר עוד היום לקבלת פרטים נוספים על השירותים שלנו ולתיאום תור במרפאה: 072-3255432.